Парк авто

Ми користуємося тільки кращою технікою у своєму класі. Весь наш автопарк — це ретельно відібрані, надійні моделі від кращих виробників. Всі вони вже давно зарекомендували себе на ринку автоперевезень.

Автопарк «Райдер Україна»

Наш автопарк – це 200 вантажних фургонів, які знаходяться на майданчику в Києві та активно передаються споживачам в оренду не тільки в столиці, а й в інших містах України — Харків, Одеса, Львів, Дніпро, Запоріжжя, Миколаїв, Кривий Ріг, Вінниця, Полтава, Рівне, Луцьк, Ужгород та багато інших. Це різноманітні комерційні автомобілі таких відомих брендів як NISSAN, FORD, GMC, MERCEDES-BENZ.

Основа парку — вантажні фургони NISSAN NV1500 та NV2500 вантажопідйомністю 1,3 та 1,5 тони відповідно, які ідеально підходять для вирішення завдань логістики. Це надійна та потужна техніка, основу конструкції складає рама, що додає впевненості на будь-яких дорогах.

Щоб знизити експлуатаційні витрати наших клієнтів на автомобілі з бензиновими двигунами в Україні додатково встановлюється газобалонне обладнання. Наявні ж автомобілі з дизельними двигунами передаються в оренду без додаткових модифікацій. Ще одна «цікавинка» — серед різноманіття пропозицій вантажних автомобілів «Райдер Україна» можна знайти екологічні, місткі вантажні електричні фургони із запасом ходу в місті до 200 км, які здатні перевозити 2,7 тони вантажу. Для тих компаній, які намагаються бути максимально вуглецево нейтральними, оренда такої техніки стане в нагоді.

Частина наших автомобілів обладнана рефрижераторним устаткуванням, що дає можливість використовувати їх задля перевезення охолодженої та замороженої продукції.

Комфорт водія забезпечується завдяки просторому та зручному салону, автоматичній коробці перемикання передач, що притаманне всій техніці, яка є в парку «Райдер Україна».

Технічний стан автомобілів в нашому автопарку на дуже високому рівні, тому що всі вони обслуговуютсься на авторизованих та власних сервісах Ryder System відповідно до планових регламентів. В Україні сервісні спеціалісти «Райдер Україна» регулярно проводять повний та ретельний технічний огляд кожної одиниці техніки, щоб унеможливити «сюрпризи» для клієнта під час використання автомобіля.