Парк авто

Ми пропонуємо тільки кращу техніку у своєму класі. Весь наш автопарк — це ретельно відібрані, надійні моделі від кращих виробників. Всі вони вже давно зарекомендували себе на ринку автомобільних перевезень.

Автопарк «Райдер Україна»

Наш автопарк – це майже 200 вантажних фургонів, які надаються в оренду споживачам по всій Україні: Київ, Харків, Одеса, Львів, Дніпро, Запоріжжя, Миколаїв, Кривий Ріг, Чернігів, Вінниця, Полтава, Рівне, Луцьк, Ужгород, Тернопіль, Хмельницький та в інших містах. Це різноманітні комерційні автомобілі таких відомих брендів як NISSAN, FORD, GMC, MERCEDES-BENZ, VOLKSWAGEN, CITROEN.

Основа парку — вантажні фургони NISSAN NV1500 та NV2500 вантажопідйомністю 1,3 та 1,5 тони відповідно, які ідеально підходять для вирішення завдань логістики. Це надійна та потужна техніка, основу конструкції складає рама, що додає впевненості на будь-яких дорогах.

З метою економії витрат наших клієнтів на пальне на комерційні автомобілі з бензиновими двигунами ми додатково встановлюємо газобалонне обладнання. Наявні ж автомобілі з дизельними двигунами передаються в оренду без модифікацій.

Вантажні мікроавтобуси MERCEDES-BENZ (FREIGHTLINER) обладнані рефрижераторним устаткуванням, що дає можливість використовувати їх задля перевезення охолодженої та замороженої продукції.

Комфорт водія забезпечується завдяки просторому та зручному салону, автоматичній коробці перемикання передач, що притаманне всій вантажній техніці, яка є в парку «Райдер Україна».

Технічний стан автомобілів в нашому автопарку на дуже високому рівні, тому що всі вони обслуговувались на авторизованих та власних сервісах Ryder System в Сполучених Штатах Америки відповідно до планових регламентів. В Україні сервісні спеціалісти «Райдер Україна» регулярно проводять повний та ретельний технічний огляд кожної одиниці техніки, щоб унеможливити «сюрпризи» для клієнта під час використання автомобіля.