Як оформити оренду

Основна вимога до орендаря – бути юридичною особою або ФОП.
Для того, щоб узяти автомобіль від RYDER в оренду, треба зробити декілька простих кроків:

Як отримати авто?

 • 
          Крок 1

  Крок 1:
  Оберіть авто та умови оренди

  Підберіть собі авто, яке повністю задовольнить ваші потреби. У нашому автопарку є авто для будь-яких завдань. На сайті ви знайдете повну інформацію щодо будь-якого з наших автомобілів та тарифів, а наші менеджери з легкістю дадуть відповіді на будь-які питання.

 • 
          Крок 2

  Крок 2:
  Підпишіть договір оренди

  Надішліть нам перелік статутних документів для перевірки та укладання договору. Після підписання можна перейти до наступного етапу.

 • 
          Крок 3

  Крок 3:
  Внесіть оплату

  При довгостроковій оренді можлива оплата за кожен місяць, а за короткострокової необхідно внести 100% передоплату за весь термін оренди. Застава не потрібна, ви оплачуєте лише орендну вартість авто.

 • 
          Крок 4

  Крок 4:
  Отримайте автомобіль

  Ваш автомобіль готовий і чекає на вас на нашому автомайданчику. При прийомі машини не забудьте оглянути її та підписати акт прийому-передачі, підготовлений нашим співробітником. Якщо машина потрібна вам за адресою у Києві чи іншому місті – додатково погодьте це з нашим менеджером, ми завжди будемо раді допомогти вам.

Як повернути авто після закінчення сроку оренди?

 • Машину можна повернути на наш автомайданчик у Києві. Якщо потрібно залишити авто в іншій локації, погодьте це з нашим співробітником заздалегідь.
 • Автомобіль видається та повертається з повним баком палива.
 • Перед поверненням, не забудьте перевірити додаткове обладнання - запасне колесо, вогнегасник тощо. Машину потрібно повернути з тим самим комплектом обладнання, що був при видачі.
 • Повертаючи машину необхідно підписати акт прийняття, тому повертати авто повинна особа з правом підпису - орендар або працівник з довіреністю.

Все дуже просто, швидко та зручно. Телефонуйте на +38 (044) 33-44-320 або пишіть на info@ryderukraine.com і ми з радістю допоможемо вам підібрати саме той автомобіль, який стане вам в нагоді для вирішення ваших завдань.