Як оформити оренду

Основна вимога до орендодавця – бути юридичною особою або ФОП.
Для того, щоб узяти автомобіль від RYDER в оренду, треба зробити декілька простих кроків:
 • 
        Крок 1

  Крок 1: Обрати на нашому сайті потрібний вантажний автомобіль

  Також обрати їхню кількість (якщо треба не один, а більше), прийнятний тариф – «Стандарт» або «Безліміт», та тривалість оренди (чим довший термін оренди – ти нижча ціна за кожен день). За потреби ви можете відвідати наш автомобільний майданчик та оглянути парк нашої техніки.

 • 
        Крок 2

  Крок 2: Підписати договір оренди

  Для цього треба надіслати нашому представнику перелік уставних документів для перевірки та укладання угоди з вами.

 • 
        Крок 3

  Крок 3: Здійснити передоплату

  Якщо ви замовляєте автомобіль в довгострокову оренду, оплата здійснюється за кожний місяць. При короткостроковій оренді (до місяця) треба здійснити 100% передоплату за весь термін. Слід зауважити, що вам не потрібно залишати заставу за автомобіль – ви сплачуєте лише орендні платежі.

 • 
        Крок 4

  Крок 4: Отримайте бажаний автомобіль

  Передача автомобіля здійснюється на нашому автомобільному майданчику за актом приймання-передачі. Також ви можете отримати автомобілі за вказаною вами адресою в Києві або в іншому місті (умови передачі оговорюються додатково).

Все дуже просто, швидко та зручно. Телефонуйте на +38 (044) 33-44-320 або пишіть на info@ryderukraine.com і ми з радістю допоможемо вам підібрати саме той автомобіль, який стане вам в нагоді для вирішення ваших завдань.