Про нас

Ryder в Україні

Ми відверто та сміливо стверджуємо, що маємо найбільший в Україні парк різноманітної, і при тому уніфікованої, комерційної техніки, яку наші партнери можуть орендувати для вирішення своїх бізнес-завдань в будь-якій кількості та на будь-який термін. Всі автомобілі обслуговувались відповідно до прописаних регламентів на офіційних сервісах та на сервісах компанії Ryder в США, що гарантує їхню надійність та витривалість. Продовжуючи цю успішну практику, ми користуємось послугами перевірених та професійних сервісів, а також найняли кваліфікованих та сертифікованих технічних фахівців, головним завданням яких є підтримання технічного стану нашої техніки в бездоганному стані – починаючи від профілактики та повного обслуговування і закінчуючи терміновим сервісом на вимогу.

«Райдер Україна» - це команда професіоналів. Головний принцип діяльності кожного з нас – розвивати бізнес наших партнерів та розвиватись разом з ними.

Європейська Бізнес Асоціація

Компанія «Райдер Україна» є повноправним учасником Європейської Бізнес Асоціації (ЕВА) – спільноти, яка об’єднує величезну кількість компаній різного профілю діяльності нашої країни. Це відкриває додаткові можливості як у просуванні власних послуг, так і суттєво полегшує доступ до сервісів, товарів та пропозицій інших учасників Асоціації. Більш того, це свідчить про довіру до задекларованих принципів діяльності Ryder в Україні.

На сьогодні ЕВА – найбільш впливове та найчисельніше об’єднання бізнесу в Україні. ЕВА працює на ринку України вже 23 роки та нараховує майже 1000 вітчизняних та міжнародних компаній з 59 країн світу. Завдяки ЕВА компанії отримують допомогу в налагодженні партнерських відносин з урядом і встановленню ділових зв'язків з міжнародними та українськими компаніями, знайомстві з колегами по ринку, професійному та індивідуальному розвитку працівників, тощо.

Європейська Асоциація Бізнесу

Історія Ryder. Віковий досвід

Не маючи нічого іншого, окрім бажання та першого внеску на вантажівку Ford A у розмірі 35 доларів, Джим Райдер розпочав справу з вивезення бетону в 1933 році. П’ять років потому, дистриб’ютор напоїв у Майамі орендував у нього п’ять вантажівок та повний спектр послуг компанії Джима Райдера. З того часу компанія Ryder стала тим, чим ми надзвичайно пишаємось – одним з лідерів галузі згідно рейтингу Fortune 500 з річним доходом майже 9 млрд доларів.

Парк автомобілів Ryder Україна

Принципи ведення бізнесу

Вся наша бізнес-модель побудована на довірі. Багаторічна сумлінна праця та дотримання принципів бізнес-етики – гарантія того, що ми ведемо справи чесно та прозоро – всюди та завжди. Наша компанія заслужила позитивну репутацію завдяки кращим фахівцям у галузі та виконанню своїх обіцянок. Ми несемо відповідальність за захист цієї репутації, що дозволяє нам зростати та досягати успіху разом з нашими партнерами, розвиток бізнесу яких є нашим основним пріоритетом.

Принципи Ryder Україна