Питання та відповіді

Не знайшли на сайті відповіді на свої питання? Тоді цей розділ саме для вас. Або запитуйте в наших менеджерів зателефонувавши за номером +38 (044) 33-44-320, написавши листа на info@ryderukraine.com або за допомогою форми зворотнього зв’язку.
За яким курсом розраховується вартість оренди?
Ми виставляємо рахунки у гривні лише за офіційним міжбанківським курсом без додаткових комісій.
Навіщо орендувати машину без водія, якщо я можу найняти водія з машиною?
Оренда вантажного автомобіля без водія зручна, якщо у Вас є свій штат водіїв, або ж Ви не бажаєте оплачувати ще й роботу стороннього водія.
Чи можна забронювати автомобіль заздалегідь, наприклад, за місяць?
Ви можете, за умови підписання договору, погодити оренду нашого вантажного автомобіля заздалегідь. Завдяки великій кількості транспортних засобів у нашому парку ми зробимо все можливе, щоб автомобіль, який Вам потрібен, був у наявності у зазначений Вами термін.
Навіщо орендувати вантажний автомобіль, якщо я можу його купити?
Купівля автомобіля – це серйозні вкладення коштів, які Ви могли б спрямувати на розвиток вашого бізнесу вже зараз, не «заморожуючи» їх в автомобілі. При оренді платежі значно нижчі, і поділені на невеликі періоди. До того ж керування власним автопарком вимагає часу та коштів, і пов'язане з ризиками простою вашої логістики у разі непередбаченого виходу автомобіля з ладу.
Чому вартість оренди у Вас дорожча, ніж на інших сайтах прокатних компаній?
Ми працюємо по безготівковому розрахунку з ПДВ, без заставної суми та з повністю застрахованими автомобілями по КАСКО, ОСЦПВ. Якщо зважити на всі ці параметри, вартість оренди наших автомобілів ринкова, обґрунтована і справедлива.
Чи можу я укласти договір на рік, а автомобіль брати за потребою?
Ви можете підписати рамковий договір на тривалий термін, а автомобіль брати в оренду за необхідністю. Достатньо лише надіслати нам заявку, зробити оплату та отримати автомобіль за актом приймання-передачі.
Внаслідок ДТП чи поломки я не можу далі експлуатувати автомобіль, чи можливо отримати заміну?
Умовами договору Ryder передбачено видачу підмінного автомобіля. Просимо зв'язатися з нами за телефоном +38 (044) 33-44-320 для координації подальших дій.
Чи є на автомобілях страховка?
Всі автомобілі Ryder застраховані по КАСКО з різними варіантами франшизи на вибір, "автоцивілка" збільшена до 1 млн гривень.
Двері автомобіля зачинились, і автомобіль заблокувався. Ключ запалювання залишився всередині, що робити?
У цій ситуації просимо зв'язатися з нами за телефоном +38 (044) 33-44-320 для координації подальших дій.
Я втратив ключ запалювання. Як мені бути?
У цій ситуації просимо зв'язатися з нами за телефоном +38 (044) 33-44-320 для координації подальших дій.
Втрачено техпаспорт. Чи можу я експлуатувати ваш автомобіль?
Відповідно до ПДР експлуатація транспортного засобу без документів, що підтверджують право його використання (посвідчення водія відповідної категорії, технічний паспорт), заборонено. Просимо негайно повідомити нам про втрату техпаспорту за телефоном +38 (044) 33-44-320
Хочу продовжити оренду – як це оформити?
Для продовження оренди, що діє, необхідно залишити нам заявку із зазначенням усіх нових параметрів оренди.
Чи можна замінити автомобіль на інший протягом терміну оренди?
Можна замінити автомобіль, якщо є претензії щодо технічної частини його експлуатації, а також якщо потрібен автомобіль більшої місткості або вантажопідйомності.
Мені сподобався автомобіль та хочу його викупити. Якою буде його вартість?
У будь-який момент Ви можете викупити орендований Вами автомобіль Ryder, як і будь-який інший з наявних у нашому парку. Для цього Вам потрібно зв'язатися з вашим менеджером та обговорити всі умови щодо викупу транспортного засобу. Вартість обговорюється в кожному випадку окремо і залежить також від терміну, протягом якого цей автомобіль здавався в оренду.
Хочу оформити автомобіль у свій бренд. Чи це дозволено?
Кожен наш автомобіль може бути, після узгодження з нами, забрендований відповідно до корпоративних вимог та стилю орендаря. Основна вимога – використовувати для цього лише якісні та сертифіковані матеріали, а також користуватись послугами кваліфікованих спеціалістів.
Чи можу я виїхати на орендованому автомобілі за кордон?
Виїзд за кордон можливий лише за погодженням та письмовим дозволом компанії Ryder, а також за умови оформлення всіх необхідних документів, необхідних законодавством.