Ford Transit 250 LR G

В наявності: 1 авто

Характеристики:

Категорія водійського посвідчення: C
Рік випуску: 2018
Об'єм двигуна (л): 3,7
Тип палива: бензин
Витрати палива на 100 км (міський режим):
Витрати палива на 100 км (траса):
Коробка передач: автоматична
Привід: задній
Кількість місць: 2

Вартість оренди:

Вартість оренди залежить від таких параметрів, як кількість днів оренди та середньодобовий пробіг. Тому можна саме той тариф, який буде максимально задовольняти ваші вимоги, а саме «Стандарт» (діє середньодобове обмеження пробігу в 400 км), або «Безліміт» (без обмеження пробігу).

Видача та повернення автомобілів здійснюються в робочі дні – з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 18:00. При потребі отримати або здати автомобіль у неробочий час, вихідні або святкові дні додаткова оплата складає 100 USD (в гривні за курсом НБУ на дату виписки рахунку).

Додаткові матеріали:

Ціна від $1000

Опис:

Комерційні автомобілі Ford представлені в двох модифікаціях – зі стандартною та зі збільшеною висотою даху. Автомобіль має версії з різною довжиною колісної бази і висоти даху. В залежності від модифікації можна обрати авто або з бензиновим (3,7 л.) , або з дизельним двигуном (3,2 л.) і потужністю 275 та 185 кінських сил відповідно.

Беззаперечною перевагою є також 6-ступінчата автоматична коробка перемикання передач, яка додає комфорту водію під час користування автомобілем у міських заторах.