Сервіс

Гарантія технічного стану наших авто

Спосіб управління автопарком впливає на кінцевий результат вашого бізнесу і визначає його успіх у майбутньому. Розв’язання питання власності чи оренди залежить від багатьох факторів: типу експлуатації, конфігурації вантажівки, управління, потреб в обслуговуванні, маршрутів, місткості та фінансування. Ми допоможемо вам вибрати найкраще рішення для вашої діяльності.

Для того, щоб ваша техніка працювала, вам потрібне надійне рішення для технічного обслуговування, яке максимально збільшує час безперебійної роботи та усуває несправності за передбачуваною ціною, та негайно. Починаючи від повного обслуговування та профілактики та закінчуючи терміновим сервісом на вимогу, у нас є рішення для обслуговування техніки, які дозволять вам працювати безперебійно. Ми використовуємо тільки якісні запчастини та технічні рідини, такі як мастильні матеріали провідного американського бренду SUNOCO

Власний сервіс Райдер Україна

Наш власний сервісний центр з професійно підготовленими та сертифікованими технічними фахівцями допоможе тримати ваші вантажівки в дії та забезпечить надійний автопарк, незалежно від того, що трапилось з автомобілем.

Сервіс Райдер