Nissan NV2500HD

В наявності: 33 авто

Характеристики:

Категорія водійського посвідчення: C
Рік випуску: 2017
Об'єм двигуна (л): 4
Тип палива: газ/бензин
Витрати палива на 100 км (міський режим): газ 19л / бензин 15л
Витрати палива на 100 км (траса):
Коробка передач: автоматична
Привід: задній
Кількість місць: 2

Вартість оренди:

Вартість оренди залежить від таких параметрів, як кількість днів оренди та середньодобовий пробіг. Тому можна саме той тариф, який буде максимально задовольняти ваші вимоги, а саме «Стандарт» (діє середньодобове обмеження пробігу в 400 км), або «Безліміт» (без обмеження пробігу).

Видача та повернення автомобілів здійснюються в робочі дні – з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 18:00. При потребі отримати або здати автомобіль у неробочий час, вихідні або святкові дні додаткова оплата складає 100 USD (в гривні за курсом НБУ на дату виписки рахунку).

Додаткові матеріали:

Ціна від $19746

Опис:

Комерційні автомобілі Nissan NV, що випускаються з 2011 року у США, перш за все, були призначені для ринків країн Північної Америки. Автомобіль створений на платформі F-Alpha, спільної для позашляховиків Nissan Armada та Infiniti QX.

Автомобіль має версії з різною довжиною колісної бази і висоти даху, а крім фургонів ще випускаються і пасажирські модифікації. У фургона є кілька модифікацій різної вантажопідйомності: Nissan NV1500 здатний забрати майже 1,3 тони вантажу, Nissan NV2500 – майже 1,5 тони.

На Nissan NV встановлюються бензинові двигуни V6 4.0 потужністю 261 к.с. Коробка передач – лише автоматична п’ятиступінчаста, привід – на задні колеса.

Для українських споживачів ми також встановлюємо газобалонне обладнання, що знижує вартість користування, а також, при використанні обох палив – і газу, і бензину, дає можливість збільшити відстань маршруту без зупинки на дозаправку.