Спеціальна пропозиція

Великий розпродаж вантажних авто

Ми постійно оновлюємо свій автопарк та маємо можливість продавати власні автомобілі за дуже привабливими цінами. Ми маємо більше 100 автомобілів, які підходять для різних потреб. Ми впевнені, що для вас знайдеться ідеальний варіант.
Кількість авто: 100+
Пробіг: від 50 до 200 тис. км
Ціна: від 12 000$
Рік випуску: 2017 — 2018
Вантажопід'ємність: 1 200 — 2 200 кг
Трансмісія: Автомат

Прозорі ціни

Ціни залежать від стану авто, пробігу, комплектації та року випуску. Ми підберемо автомобіль за вашим бажанням та з урахуванням ваших потреб та фінансових можливостей, а ви завжди знатимете, за що платите.

Великі знижки

Наші ціни знижено до мінімуму - це чудова можливість задовольнити потреби вашого бізнесу за найвигіднішою ціною. При покупці кількох авто – особливо вигідні умови, а для ЗСУ – найбільші знижки.

Історія обслуговування

Всі машини на повному ходу готові до роботи. Кожен фургон, запропонований у цьому розпродажі, пройшов ретельну перевірку та регулярне обслуговування. Ви можете бути впевнені в їхній надійності та готовності до роботи.

Широкий вибір

У нас є фургони для тих, хто шукає економічне рішення, а також автомобілі з різними комплектаціями, щоб задовольнити усі ваші потреби. Наші спеціалісти допоможуть вам знайти оптимальне рішення.

Докладніше про автомобілі

На даний момент для викупу є такі моделі авто. Список може доповнюватись або скорочуватися відповідно до наявності. Щоб дізнатися найточнішу інформацію про доступність та кількість вільних машин, зв'яжіться з нашим відділом продажів.

Обмежена пропозиція!

Не проґавте цю унікальну можливість. Кількість фургонів обмежена, а найкращі варіанти розкуповуються найшвидше. Зв'яжіться з нами прямо зараз, щоб дізнатися більше про наш великий розпродаж вантажних фургонів!
+38(044) 33-44-320 +38(066) 33-44-320