Блог та новини:

Автомобілі RYDER на службі в ЗСУ

Автомобілі RYDER на службі в ЗСУ

«Райдер Україна» – компанія, яка пропонує в оренду американську комерційну техніку різноманітної вантажопідйомності. Після деокупації Київської області компанія приєдналась до гуманітарних заходів, власними силами забезпечуючи віддалені від центру та особливо постраждалі населені пункти області продукцією першої необхідності.

З початку війни двадцять два вантажних мікроавтобуси NISSAN були передані Збройним Силам України і вже на військовій службі виконують завдання по доставці найнеобхідніших вантажів по всій Україні, і особливо в тих регіонах, де це вкрай важливо.

Зі свого боку представники центрального офісу в Сполучених Штатах Америки також придбали та відправили в Україну різноманітне обладнання та спорядження для потреб військових. Загалом з початку війни були передані транспортні засоби, дрони, тепловізори та екіпірування на суму близько $1 млн.

Компанія Ryder System, Inc. дуже відома в Сполучених Штатах Америки, керує одним з найбільших парків комерційної техніки в Північній Америці, маючи майже 300 тис. одиниць техніки, близько 10 тисяч водіїв, понад 800 сервісів та 6000 кваліфікованих технічних спеціалістів. Все це дозволяє з 99% точністю в часі доставляти вантажі по всій країні та за її межами. Це стало можливим завдяки сумлінній праці протягом останніх 90 років з самої дати заснування компанії. Ryder – не просто техніка, це повноцінний, комплексний сервіс, що дає змогу вивільнити час на вирішення дійсно важливих завдань розвитку та покращення бізнесу.

З 2021 року техніка Ryder представлена також і в Україні, що дає унікальну можливість користуватись всіма перевагами та майже віковим досвідом з надання послуг оренди транспорту для вирішення різноманітних логістичних бізнес-завдань «останньої милі».